SONF - Ukončení.

5. srpna 2012 v 21:51 | M.Liberty |  SONF
Ahojky, rozhodla jsem se SONF ukončit předčasněji.. Jelikož mám v plánu větší soutěž a chtěla bych jí stihnout ještě do konce prázdnin uskutečnit.. Proto jsem se rozhodla že SONF utnu teď, spočtu finalistům hlasy, které nasbírali za celou dobu soutěže a vyhlásím vítěze a prozradím odměny.. :) Vítěze a odhalení najdete v celém článku. Tímto také děkuji všem, kteří se zůčastnili této soutěže a i když nevyhráli někteří ceny, tak vám všem daruji mé DÍKY.Přihlášky do SONF, jste mohli začít podávat 9. července 2012, což znamená že celá soutěž trvalo skoro měsíc.

Přihlášky trvali 2 dny a přihlásilo se úžasných 10 lidí s ještě úžasnějšími filmy a seriály. Přihlásili se Misfits, Karete Kid, TVD, PLL, Mr. Nobody, Pošetilost mocných, TBBT, MIB 3, Žena v černém a Simpsonovi.

1. kolo trvalo čtyři dny a vypadli v něm 2 lidé. Soutěž s prázdnout opustili Mr. Nobody s 2 hlasy a Pošetilost mocných s 3 hlasy. Nejvíce hlasů dostali TVD, celkem 13 a v těsném závěsu za ním se táhla Žena v černém s 10 hlasy. Třetí místo prvního kola obsadili Misfits s MIB 3 s pěti hlasy.

2. kolo trvalo 5 dní a taktéž vypadli dva lidé a to MIB 3 s 0 hlasy Kareta Kid s 2 hlasy.

3. kolo bylo vyjímečné neboť jste měli hlasovat pro seriály a filmy, které chcete aby vypadli, což spousta lidí nepochopila a pryč ze soutěže poslala oblíbené TVD svými šesti hlasy Simpsonovi s hlasy 4.

Do 4. kola tedy postoupili Misfits ( s imunitou do dalšího kola, která teď již neplatí ), PLL, TBBT a Žena v černém.

Tím pádem teď jdu sečíst hlasy a za chvilku se dozvíme vítěze!

Misfits >> 12 hlasů
PLL >> 6 hlasů
TBBT >> 5 hlasů
Žena v černém >> 12 hlasů

Tím pádem se na prvním místě umístili dva. Gratuluji Misfits a Ženě v černém. Na druhém místě se tedy umístili PLL a na třetím TBBT. Ale jelikož máme čtyři vítěze, tak třetí místo se ruší.. Tímto se omlouvám TTBT A teď ceny!

1. MÍSTO >> 1MÍSTO-REKLAMA NA 14DNÍ, CHOZENÍ NA VÁŠ BLOG, 7KOMENTŮ, DIPLOM, , 2fotky. 3OTÁUKY NA MĚ,písnička vám věnována, propagace na youtube

2. MÍSTO >> REKLAMA NA 5DNÍ,Í, 3KOMENTÁŘE, , 1OTÁZKA. 1FOTKA, diplom

M. Liberty
 


Komentáře

1 E-vee E-vee | Web | 5. srpna 2012 v 22:15 | Reagovat

Teda, to je super. :) Děkuju za konání soutěže a za 1. místo, a do té další velké soutěže se taky určitě přihlásím. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Reklamy ignoruji. Články co se netýkají článku -here-

644419394